אורתודונטיה לגיל הזהב

אורטודנט למבוגרים

במרפאת גזית-רפפורט לאורתודנטיה בתל-אביב (רמת החייל) מבצעים יישור שיניים למבוגרים בגיל הזהב על ידי פרופ’ אתי גזית וד”ר טלי גזית רפפורט, מומחיות ליישור שיניים בעלות ניסיון במגוון עצום של טכניקות טיפול חדשניות המתאפיינות באסתטיקה מוקפדת במחירים נוחים.

כשמדובר ביישור שיניים – זה אף פעם לא מאוחר!

 

האם יש הגבלת גיל ליישור שיניים?

גם אם אתם מקפידים על צחצוח נאות, סביר שאתם נאלצים להתמודד עם נושאים שונים שקשורים לבריאות הפה. מחלות חניכיים, סתימות, כתרים, שתלים, או נטילת תרופות שונות בו זמנית בהתאם למצב הבריאותי הכללי שלכם. מאחר והשיניים זזות מצוין גם בגיל מאוחר יותר, ניתן להשיג מטרות אסתטיות ותפקודיות רבות.

 

מה הטיפול פותר?

אסתטיקה

ניתן ליישר שיניים שהתעקמו עם השנים כתוצאה מהפעלת כוחות לאורך שנים בפה; ניתן ליישר שיניים צפופות; ניתן לשנות את צורת הסגירה; ולבסוף ניתן לסגור רווחים שנפתחו מכל מיני סיבות.

תפקוד

ניתן לשנות את עמדת השיניים כדי לאפשר שיקום  אסתטי ובניה שלהן; ניתן לפתוח מקום לשתלים, ולהזקיף שיניים שעברו הטייה. ניתן ליישר שיניים אף בנוכחות מחלת חניכיים. יש צורך לעבוד בכוחות עדינים יותר, וכמובן שיש צורך בייצוב מצב החניכיים ופיקוח צמוד של רופא חניכיים.

במרבית המקרים הטיפול אורך מספר חודשים בהם ניתן להשיג מטרות אסתטיות ובריאותיות כך ששוב נעים לחייך, נוח לאכול והסגירה היא תקינה בריאה ותפקודית.

לאחר סיום הטיפול ניתן להלבין את השיניים כדי לשוות מראה צעיר ובריא ויפה.

יש לבוא למעקב בתדירות של מספר חודשים על מנת לוודא שהשיניים יציבות. בנוסף יש צורך בטיפול תומך של שיננית לשמירה על הגיינה ובריאות החניכיים.

לקביעת תור במרפאה אנא השאירו פרטים


    052-5927300